Hakkımızda 

Tahtasakal Yapı Endüstrisi, 1966 yılında demir doğrama atölyesi olarak ticari faaliyetine başlamış ve 1970 yılında alüminyum doğrama imalatına da geçerek her iki alanda uzun bir süre faaliyet göstermiştir.

Günümüze kadar gelen bu süreçte, imalat kalemi projelendirme desteğiyle birlikte; Giydirme cephe sistemleri (strüktürel silikon, klasik kapaklı, transparan cephe), skylight uygulamaları, ısı yalıtımlı  ve yalıtımsız sistem doğramaları, sürme kapılar, otomatik ve fotoselli kapılar, döner ve katlanır kapılar, büro bölme sistemleri, kompozit panel ve kompakt laminant kaplama, kış bahçesi, özel tasarım saçak, rüzgarlık, kanopi ve polikarbon uygulamaları şeklinde gelişmiştir.

Firmamız, bünyesine kattığı nitelikli personeliyle, ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini 2005 yılında alarak hedeflerini büyütme yolunda adım atmıştır.

Misyonumuz; müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ülkemize kurumumuza ve sektörümüze katma değer sağlamaktır.

Vizyonumuz; genç dinamik, teknik bilgisi yüksek personelimizin yeteneklerini yönlendirerek, teknolojiyi üreten, sektöründe lider olan bir firma olmaktır. Bu doğrultuda tüm çalışanlarının katılımını sağlayarak yaşayan bir kalite sistemi kurmak, teknolojiyi yakından takip etmek, sektörde lider ve saygın bir kuruluş olmak temel politikamızdır.

Nitelikli personeliyle, ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini 2005 yılında alarak hedeflerini büyütme yolunda adım atmıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ülkemize kurumumuza ve sektörümüze katma değer sağlamaktır. Genç dinamik, teknik bilgisi yüksek personelimizin yeteneklerini yönlendirerek, teknolojiyi üreten, sektöründe lider olan bir firma olmaktır. Bu doğrultuda tüm çalışanlarının katılımını sağlayarak yaşayan bir kalite sistemi kurmak, teknolojiyi yakından takip etmek, sektörde lider ve saygın bir kuruluş olmak temel politikamızdır.

JULES VERNE HAKLIYDI!
Alüminyum; gümüşün parlaklığına, altının asaletine, demirin sağlamlığına, bakırın uysallığına, camın hafifliğine, rahat işlenebilirliğe, kolay bulunabilirliğe, demirin üç katı hafifliğe sahiptir.
- Dünyadan Aya, Jules Verne, 1865